«1...2526272829...67»

Moderátor
11 éve
Akkor cod1,az nekem és krisznek már van.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Akkor marad a cs, mert az a fél betonszobának megvan, és én vagyok a legjobb benne. :*
.

Moderátor
11 éve
Team 554002.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Akkor marad a cs, mert az a fél betonszobának megvan, és én vagyok a legjobb benne. :*
Ezt hol álmodtad lulz(nem, nem magamra gondolok :P)

Felhasználó
11 éve
Mondjál nevet, és még ma szétszedem. :D
.

Moderátor
11 éve
Marc ellen semmi esélyed,még ha én és krisz melletted vagyunk akkor is szétszedne minket :s
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Majd játszunk már később. :D
.

Felhasználó
11 éve
Mondjuk most?Ha már így hazaértem..

Felhasználó
11 éve
marcemo

Felhasználó
11 éve
Jóskák, játszunk már egy kicsit. Ezen a héten vége a félévnek / legalábbis nálunk/ és baszhatnánk valami aktívsági hetet. top10 körül újra ott kéne lenni.
.
«1...2526272829...67»